Ettevõttest

BCG Haldus OÜ

BCG Haldus OÜ asutati 2002.a. seoses vajadusega osutada professionaalset haldus- ja hooldusteenust korterelamutele ja büroohoonetele.

Praegusel momendil on meie hallata elamuid alates puumajadest kuni väga keeruliste süsteemidega büroohooneteni, kus tuleb hooldada näiteks gaasikatlamaju, ventilatsiooni– ja konditsioneeri süsteeme, turvasüsteeme, ATS-i jne, samas ka elamuid, kus on sisse ehitatud basseinid, saunad ja jõusaalid.

BCG Halduses töötavad kõrge professionaalse taseme ja pikaajalise töökogemusega töötajad, kes omavad EKKL-i 5 kategooria kinnisvarahalduri pädevustunnistust.

BCG Haldus OÜ on Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu (EKKL) liige aastast 2002 ja omab EKKL-i sertifikaati kinnisvara halduse alal, lähtudes teenuste osutamisel EKKL-i soovitatud standardist Eesti Standard EVS 807:2016.

BCG Haldus OÜ osutab teenuseid üle Eesti.

Eesmärkide saavutamiseks arendame kliendikeskset, paindlikku ja laia ampluaaga haldus ja hooldus tegevusi ning püüame saavutada klientide maksimaalse rahulolu ja tagada hallatavate hoonete efektiivse majandamise.

Meie töö tugevateks külgedeks on funktsionaalsus, hea hinna ja kvaliteedi suhe, kliendi kõigi erinevate soovide arvestamine. Kvaliteetse ja professionaalse teenuste taseme hoidmiseks peame oluliseks ettevõtte töötajate oskuste ja teadmiste pidevat täiendamist igaaastaste koolituste läbi.

Alates 2016 a. on kasutusel E-Haldamise programm, mis võimaldab igal korteriomanikul oma näite sisestada, tutvuda maja puudutava dokumentatsiooniga (näiteks põhikiri, koosolekute protokollid jm dokumendid mida juhatus peab vajalikuks avalikustada), edastada teateid haldurile ja tutvuda majas teostatud ja teostatavate hooldus/remonditöödega. Korteriühistu juhatustele on laiendatud võimalused. Samuti võimaldab E-Haldamise programm saata infot kõikidele korteriomanikele (näiteks avariiteade).

Haldus- ja hooldusalane tegevus on kindlustatud PZU Kindlustuses summas 100 000 eurot ja asume Krediidireitingus kõrgel AA kohal.

Alates 2014 aastast omame Euroopa kinnisvara halduse-hoolduse sertifikaati CC nr. EE 100766930. 

BCG Haldus OÜ tegevuse põhimõtteks on klientide soovide maksimaalne täitmine ja kompleksne teenindamine põhmõttel ,,TEIE SOOV = MEIE TEOSTUS“.

17 aastat kogemust kinnisvara halduses ja hoolduses.

Saada meile hinnapäring